EPCOS B32652A3224J000
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet61 页5 年前
EPCOS
Farnell
Newark
Burklin Elektronik
库存历史记录
3 个月趋势:
-34.65%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B32652A3224J000 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupR75MI32204030J
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupPHE426HB6220JR06
Yageo GroupPHE426HA6220JR05
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, -200ppm/Cel TC, 0.22uF, 5124
PanasonicECW-FA2J224J5
Ecwf(A), Met Polyprop Film Cap, Rad Lead Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECW-FA2J224J5
PanasonicECW-FA2J224J4
Cap Film 0.22uF 630V PP 5% (18.2 X 7.1 X 17.3mm) Radial 7.5mm 105C Ammo
描述
Cap Film 0.22uF 250V PP 5%( 18 X 6 X 11mm) Radial Wound 15mm 110C Automotive Bulk
220nF -55鈩儈+100鈩 卤5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS
MKP film capacitor, 220 nF, ±5 %, 250 V (DC), PP, 15 mm, B32652A3224J000
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.22uF, 250V DC, 6mm(W) x 11mm(H) x 18mm(L)
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 220nF 160V
Capacitor Polypropylene Pp Film 0.22Uf, 250V, 5%, Radial; Dielectric Type:Metallized Pp; Capacitor Case/Package:Radial Box - 2 Pin; Capacitance:0.22Μf; Capacitance Tolerance:± 5%; Voltage(Ac):160V; Voltage(Dc):250V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32652A3224J000
CAP, 0.22µF, 250V, 5%, PP; Capacitance: 0.22µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: B32652 Series; Capacitor Case Style: -; Capacitor Terminals: Radia