TDK B32620A0152J000
Film Capacitor, Polypropylene, 1000V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet30 页5 年前
Newark
Ciiva
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
PanasonicECW-H12152JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-H10152JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.0015uF 2000V PP 5% (18 X 5 X 10.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Yageo GroupR79PC1150AA40J
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0015uF, Through Hole Mount
描述
Cap Film 0.0015uF 1000V PP 5% (10 X 4 X 8.5mm) Radial Stacked 7.5mm 105C Bulk
Metallized Polypropylene Capacitors (MKP/MFP), 0.0015uF, 1000V DC, 4mm(W) x 8.5mm(H) x 10mm(L)