Eaton FP0705R1-R22-R
Inductor Power Wirewound 220nH 10% 100KHz Ferrite 43A 250uOhm DCR T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet5 页10 年前
Datasheet5 页10 年前
IHS
Sager Electronics
Factory Futures
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.62%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton FP0705R1-R22-R 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2008-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind RF Choke Bobbin Core 220nH 10% 25MHz 40Q-Factor Ferrite 1.15A AXL Bag
Ind Chip Molded Bobbin Core 220nH 10% 25.2MHz 40Q-Factor Ferrite 665mA 1812 T/R
TAIYO YUDENLK1005R22K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 220nH 10% 25MHz 10Q-Factor Ferrite 25mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
描述
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
Ind, Flat Pac, 226Nh, 20A, 2 Pads, Smt/ T&r |Eaton Bussmann FP0705R1-R22-R
FIXED IND 220NH 43A 0.25MOHM SMD
Fixed Inductors 226nH 20A Flat-Pac F P0705
FLAT-PAC FP0705 Nonstandard 0.276Lx0.276W 7.00mmx7.00mm 220nH