Murata LQH31MNR22K03L
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 3216/1206
数据表和文档
Ciiva
Datasheet3 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Murata LQH31MNR22K03L 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.22uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.5Ohm DCR 0805 T/R
TAIYO YUDENLK2125R22K-T
Ind Chip Shielded Multi-Layer 220nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 0805 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.22uH 10% 25MHz 30Q-Factor Ferrite 0.25A 0.35Ohm DCR 1206 T/R
General Purpose Inductor, 0.22uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
描述
Wirewound Inductor, 220 nH, 430 Milliohm, ± 10%, 250 MHz, 240 mA, 1206 [3216 Metric]
Inductor General Purpose Chip Unshielded Wirewound 220nH 10% 1MHz 20Q-Factor Ferrite 240mA 602mOhm DCR 1206 Embossed T/R
Fixed Inductor 1206 220nH ±10% 240mA 602mΩ 250MHz 20@25MHz
Fixed Inductors 1206 0.22uH +/-10% Chip Inductor