Eaton CB61F15A-TR2
Fuse Chip Fast Acting 15A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R PSE/cULus
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
Datasheet3 页14 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.76%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Eaton CB61F15A-TR2 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2012-01-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Bel Fuse0679L9150-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 15A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Fuse Chip Fast Acting 12A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Bel Fuse0679L9120-01
Fuse Chip Fast Acting 12A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Fuse Chip Fast Acting 12A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57 X 2.57mm T/R CQC/PSE/cULus
Fuse Miniature Fast Acting 15A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton
描述
Electric Fuse, Fast Blow, 15A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 15 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], CB61F
125V 125V 56A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 15A SMD,6.1X2.6MM 6.1mm*2.57mm*2.57mm
Cb61F 15A Brick Fuse Tr2,5000/ T&r |Eaton Bussmann CB61F15A-TR2
FUSE BRD MNT 15A 125VAC/VDC 2SMD
Surface Mount Fuses 125Vac 15A FA SMD Br ick