Diodes Inc. SMBT70A-13-F
SMBJ Series 70 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet5 页11 年前
Components Direct
Future Electronics
Diodes Inc SCT
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.85%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
BournsSMBJ64A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 64V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diodes Inc.SMBJ64A-13-F
SMBJ Series 64 V 600 W SMT Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
LittelfuseTPSMA6L64A
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 64V 600W 60A 5% UniDirectional
LittelfuseTPSMB82A
Diode TVS Single Uni-Dir 70.1V 600W Automotive 2-Pin SMB T/R
LittelfuseP6SMB8.2
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 6.63V, RoHS
BournsSMBJ78A
4.8A 600W 126V 86.7V Unidirectional 78V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
描述
Tvs Diode, Unidir, 70V, 600W, Do-214Aa Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBT70A-13-F
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 70V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
5.3A 600W 100V 77.8V 70V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS Diode, Unidirectional, 70 V, 100 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
TVS DIODE, UNIDIR, 70V, 600W, DO-214AA;
PROTECTION TVS UNIDIRECTIONALSLOTTED OPTICAL SWITCH LOG
TVS Diode Single Uni-Dir 70V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 70V
Diodes Inc SCT
瞬态电压抑制器(TVS)-二极管, 单向, 70V, 600W, DO-214AA;