Diodes Inc. SMBJ64A-13-F
SMBJ Series 64 V 600 W SMT Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.43%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
76.45 V
74.85 V
74.85 V
Clamping Voltage
103 V
103 V
103 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
5.8 A
5.8 A
5.8 A
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseSMBJ64A
SMBJ Series 5 W 78.6 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMB
BournsSMBJ64A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 64V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
LittelfuseTPSMA6L64A
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 64V 600W 60A 5% UniDirectional
LittelfuseTPSMB75A
ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 75V AEC-Q101 5% Uni-Directional
BournsSMBJ78A
4.8A 600W 126V 86.7V Unidirectional 78V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diodes Inc.SMBJ7.5A-13-F
SMBJ7.5A Series 600 W 7.5 V Surface Mount Uni Direction TVS Diode - DO-214AA
描述
PROTECTION TVS UNIDIRECTIONAL SMB 600W 64.0V ROHS 3K
5.8A 103V 71.1V 64V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS Diode Single Uni-Dir 64V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 64V