Diodes Inc. SMBJ90A-13-F
Tvs Diode, 600W, 90V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ90A-13-F
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.15%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
107.75 V
105.5 V
105.5 V
Clamping Voltage
146 V
146 V
146 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
BournsSMBJ110A
3.4A 600W 177V 122V Unidirectional 110V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ85A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 85V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
onsemiSMBJ85A
Diode TVS Single Uni-Dir 85V 600W 2-Pin DO-214AA T/R
BournsSMBJ78A
4.8A 600W 126V 86.7V Unidirectional 78V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diodes Inc.SMBJ7.0A-13-F
Tvs Diode, 600W, 7V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ7.0A-13-F
onsemiSMBJ78A
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin DO-214AA T/R
描述
SMBJ Series 90 V 600 W SMT Uni-Directional Transient Voltage Suppressor - SMB
4.1A 600W 146V 100V Unidirectional 90V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 90V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diode TVS Single Uni-Dir 90V 600W 2-Pin SMB T/R
PROTECTION TVS UNIDIRECTIONAL SMB 600W 90.0V ROHS 3K
ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 90.0V
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 90V
Diodes Inc SCT
Transient Suppression Diode (TVS)
TVS DIODE, 600W, 90V, UNIDIR, SMB;