Diodes Inc. SMBJ22A-13-F
Tvs Diode, 600W, 22V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ22A-13-F
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet6 页9 年前
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+37.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
1
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
26.2 V
25.65 V
25.65 V
Clamping Voltage
35.5 V
35.5 V
35.5 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
16.9 A
16.9 A
16.9 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
BournsSMBJ28A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
BournsSMBJ20A
TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 22V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
BournsSMBJ24A
TVS Diode, Transil SMBJ, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
LittelfuseP6KE33A
P6KE Series 45.7 V 600 W Through Hole Uni-Directional TVS Diode - DO-204AC
LittelfuseSMBJ28A
TVS Diodes & ESD Suppressors; SMBJ28A; LITTELFUSE; 28 V; 45.4 V; 31.1 V; 31.1 V
描述
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 28V 5muA 600W -55C~150C TJ
SMBJ Series 22 V 600 W SMT Uni-Directional Transient Voltage Suppressor - SMB