Diodes Inc. SMAZ39-13-F
SMAZ39-13 Series 1 W 39 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet5 页9 年前
Components Direct
Diodes Inc SCT
Jameco
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+1.89%