Diodes Inc. SMAZ36-13-F
SMAZ36-13 Series 1 W 36 V 200 mA Surface Mount Zener Diode - DO-214AC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Diodes Inc SCT
RS (Formerly Allied Electronics)
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-77.79%