Diodes Inc. SDM10U45LP-7
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 2DFN / Rectifier Diode Schottky 45V 0.1A 2-Pin X1-DFN T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页10 年前
Future Electronics
Diodes Inc SCT
Arrow Electronics
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.34%