Diodes Inc. SBR60A45CT
Diode Super Barrier Rectifier 45V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页17 年前
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+136%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2006-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
STMicroelectronicsSTPS20L45CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diodes Inc.SBR1040CT
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 40V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR3040CT
Diode Super Barrier Rectifier 40V 30A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR30A50CT
Diode Super Barrier Rectifier 50V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
STMicroelectronicsFERD60U45CT
Field-Effect Rectifier Diode (non Schottky) 45V 60A 3-Pin TO-220AB Tube
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 60A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
45V 280A 1mA 30A commoncathode TO-220-3 10.66mm*4.82mm*9.01mm
DIODE ARRAY SBR 45V 30A TO-220-3
SUPER BARRIER RECTIFIER, 60 A, RoHS
Diodes Inc SCT
Schottky Diodes Rectifiers 60A 45V LOW VF