Diodes Inc. SBR30A50CT
Diode Super Barrier Rectifier 50V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2006-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.SBL1645CT
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 16A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
Diodes Inc.SBR3040CT
Diode Super Barrier Rectifier 40V 30A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
Diodes Inc.SBR3045CT
Diode Super Barrier Rectifier 45V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube
STMicroelectronicsSTPS20L45CFP
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 10A, 45V V(RRM), Silicon, TO-220AB
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V ITO220 / Diode Schottky 45V 30A 3-Pin(3+Tab) ITO-220AB Tube
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 60V V(RRM), Silicon, TO-220AB
描述
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 15A, 50V V(RRM), Silicon, TO-220AB
50V 260A 500¦ÌA 15A commoncathode TO-220-3 10.66mm*4.82mm*9.01mm
DIODE ARRAY SBR 50V 15A TO-220-3
SUPER BARRIER RECTIFIER, 30 A, RoHS