Diodes Inc. PD3Z284C9V1-7
Diode Zener Single 9.1V 6% 500mW 2-Pin PowerDI 323 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Diodes Inc SCT
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.44%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-07-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.MMSZ5239B-7-F
Diode Zener Single 9.1V 5% 500mW 2-Pin SOD-123 T/R
onsemiMMSZ5239B
Tape & Reel (TR) ±5% Surface Mount Single Zener Diode 900mV @ 10mA 3muA @ 7V 500mW 900mV