Diodes Inc. DMTH6009LK3-13
Mosfet, N-Ch, 60V, 59A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMTH6009LK3-13
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页10 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.52%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-08-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DMT6009LK3-13
Mosfet, N-Ch, 60V, 57A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMT6009LK3-13
Diodes Inc.DMTH6010LK3Q-13
Trans MOSFET N-CH 60V 14.8A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Diodes Inc.DMTH6010SK3-13
Mosfet, N-Ch, 60V, 70A, To-252 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. DMTH6010SK3-13
Single N-Channel 60 V 8.4 mOhm 69 nC HEXFET® Power Mosfet - TO-252-3
InfineonIRFR1018EPBF
MOSFET, Power;N-Ch;VDSS 60V;RDS(ON) 7.1Milliohms;ID 56A;D-Pak;PD 110W;VGS +/-20
InfineonIRF60R217
60V Single N-Channel HEXFET Power MOSFET in a DPAK (TO-252) package, DPAK-3, RoHS
描述
DMTH6009 Series 60 V 14.2 A 10 mOhm SMT Single N-Channel MOSFET - TO-252
Trans MOSFET N-CH 60V 14.2A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
60V 175°C N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET, 16±V VGS
Diodes Inc SCT
3.2W(Ta),60W(Tc) 16V 2V@ 250¦ÌA 33.5nC@ 10 V 1N 60V 10m¦¸@ 13.5A,10V 14.2A,59A 1.925nF@30V TO-252-3
Power Field-Effect Transistor, 14.2A I(D), 60V, 0.01ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
MOSFET BVDSS: 41V~60V TO252 T&R 2.5K
MOSFET N-CH 60V 14.2A/59A TO252
MOSFET, N-CH, 60V, 59A, TO-252;