Diodes Inc. DMTH3002LPS-13
Transistor MOSFET N-CH 30V 240A 8-Pin PowerDI 5060 T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet7 页9 年前
Datasheet7 页9 年前
3 个月趋势:
-31.68%