Diodes Inc. DMC3400SDW-13
Trans Mosfet N/p-ch 30V/30V 0.65A/0.45A 6-PIN SOT-363 T/r
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页11 年前
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.64%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.DMN33D8LDW-7
350mW 20V 1.5V@ 100¦ÌA 1.23nC@ 10V 2N 30V 2.4¦¸@ 250mA,10V 250mA 48pF@5V SOT-363
Diodes Inc.DMN63D8LDW-7
Dual N-Channel 30 V 2.8 O 0.3 W SMT Enhancement Mode MosFet - SOT-363
Diodes Inc.DMN63D8LDWQ-7
400mW 20V 1.5V@ 250¦ÌA 0.87nC@ 10V 2N 30V 2.8¦¸@ 250mA,10V 220mA 22pF@25V SOT-363
Small Signal MOSFET 30V 3.2A 60 mOhm Single N-Channel SC−88/SC70−6/SOT−363
SI1416EDH-T1-GE3 N-CHANNEL MOSFET TRANSISTOR, 3.9 A, 30 V, 6-PIN SOT-363
Dual N-Channel Small Signal MOSFET 30V, 250mA, 1.5Ω Automotive Version of the NTJD4001N
描述
Small Signal Field-Effect Transistor, 0.65A I(D), 30V, 2-Element, N-Channel and P-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
MOSFET, N/P-CH, 30V, 0.65A, SOT363; Transistor Polarity: N and P Complement; Continuous Drain Current Id: 650mA; Drain Source Voltage Vds: 30V; On Resistance Rds(on): 0.2ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs: 10V; Threshold Voltage V
MOSFET, N/P-CH, 30V, 0.65A, SOT-363; Channel Type:Complementary N and P Channel; Drain Source Voltage Vds N Channel:30V; Drain Source Voltage Vds P Channel:30V; Continuous Drain Current Id N Channel:650mA; No. of Pins:6Pins RoHS Compliant: Yes