Diodes Inc. BZX84C4V7TS-7-F
Zener Diode, 4.7V, 0.2W, Sot-363 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C4V7TS-7-F
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
3 个月趋势:
+54.97%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84C4V3TS-7-F
Diode Zener Triple Parallel 4.3V 7% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C4V3S-7-F
DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363 / Zener Diode Array 2 Independent 4.3 V 200 mW ±6% SOT-363
Diodes Inc.BZX84C3V9S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 3.9V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode Triple Parallel 4.7V 6.38% 80Ohm 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
TRIPLE SURFACE MOUNT ZENER DIODE ARRAY Zener Diode, 4.7V V(Z), 6.38%, 0.2W, Silicon, Unidirectional