Diodes Inc. BZX84C3V9S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 3.9V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84C4V3TS-7-F
Diode Zener Triple Parallel 4.3V 7% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C4V3S-7-F
DIODE ZENER ARRAY 4.3V SOT363 / Zener Diode Array 2 Independent 4.3 V 200 mW ±6% SOT-363
Diodes Inc.BZX84C4V7S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 4.7V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode, 3.9V V(Z), 5.13%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diode - Zener Single 200MW 3.9V
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 5.13%, 3µA
Diodes Inc SCT
DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT-363
6% 3¦ÌA 3.9V 90¦¸ 200mW 2 SOT-363 2.2mm*2.2mm*1mm