Diodes Inc. BZX84C24S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 24V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
Mouser
相关零件
Diodes Inc.MMBZ5256BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 30V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C27S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 27V 7% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C20S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 20V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode, 24V V(Z), 5.79%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 5.79%, 0.1µA