Diodes Inc. BZX84C22W-7-F
Diode Zener Single 22V 6% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Mouser
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2003-02-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84C20W-7-F
Diode Zener Single 20V 6% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Diodes Inc.MMBZ5254BW-7-F
Diode Zener Single 27V 5% 200mW 3-Pin SOT-323 T/R
Diodes Inc.BZX84C18W-7-F
Zener Diode, 18V, 0.2W, Sot-323 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C18W-7-F
描述
Zener Diode, 22V V(Z), 5.67%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
100nA@15.4V 55Ω Single 20.8V~23.3V 200mW 22V SOT-323-3 Zener Diodes ROHS
Zener Diode 22V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323
6% 100nA 22V 55¦¸ 200mW SOT-323 2.15mm*1.3mm*1mm