Diodes Inc. BZX84C18T-7-F
Diode Zener Single 18V 6% 150mW 3-Pin SOT-523 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2001-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.MMBZ5248BT-7-F
Diode Zener Single 18V 5% 150mW 3-Pin SOT-523 T/R
Diodes Inc.BZX84C24T-7-F
BZX84C24T Series 150 mW 24 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOT-523
Diodes Inc.BZX84C12T-7-F
Zener Diode Single 12V 5.39% 25Ohm 150mW 3-Pin SOT-523 T/R / DIODE ZENER 12V 150MW SOT523
描述
Zener Diode, 18V V(Z), 6.41%, 0.15W, Silicon, Unidirectional
150mW 18V SOT-523 Zener Diodes ROHS