Diodes Inc. BZX84C18S-7
Zener Diode, 18V V(Z), 6.41%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页21 年前
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2000-05-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.MMBZ5248BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 18V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C16S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 16V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C20S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 20V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Diode - Zener Single 200MW 18V
DIODE ZENER ARRAY 18V SOT363
6% 100nA 18V 45¦¸ 200mW 2 SOT-26