Diodes Inc. BZX84C16S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 16V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Diodes Inc SCT
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.MMBZ5246BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 16V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.BZX84C15S-7-F
BZX84C15S Series 200 mW 15 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOT-363
Diodes Inc.BZX84C13S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 13V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode, 16V V(Z), 5.56%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Diode - Zener Single 200MW 16V
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 5.56%, 0.1µA
Diodes Inc SCT
2 independent 200mW 16V SOT-363 Zener Diodes ROHS
6% 100nA 16V 40¦¸ 200mW 2 SOT-363 2.2mm*2.2mm*1mm