Diodes Inc. BZX84C15S-7-F
BZX84C15S Series 200 mW 15 V 10 mA Surface Mount Zener Diode - SOT-363
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
DigiKey
Diodes Inc SCT
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-87.40%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Diodes Inc.BZX84C13S-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 13V 6% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.MMBZ5248BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 18V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Diodes Inc.MMBZ5245BS-7-F
Diode Zener Dual Anti Parallel 15V 5% 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
描述
Zener Diode Dual Anti Parallel 15V 6.12% 30Ohm 200mW 6-Pin SOT-363 T/R
Zener Diode, 15V V(Z), 6.12%, 0.2W, Silicon, Unidirectional
Zener Array, 15V, 0.2W, Sot-363 Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. BZX84C15S-7-F