Diodes Inc. BZX84C12W-7-F
BZX84C12W Series 12 V 0.1 uA 200 mW Surfaced Mount Zener Diode - SOT-323
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页17 年前
Future Electronics
Diodes Inc SCT
iiiC
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-53.34%