Diodes Inc. BZX84B4V7-7-F
Diode Zener Single 4.7V 2% 350mW 3-Pin SOT-23 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页7 年前
HQonline
Diodes Inc SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+6.65%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2013-07-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Tape & Reel (TR) ±6% Surface Mount ZENER DIODE Zener Diode 900mV @ 10mA 3muA @ 2V 225mW 4.7V
BZX84B3V3 Series 3.3 V ±2% 250 mW SMT Zener Voltage Regulator - SOT-23-3
Zener Diode, 3.3V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Diode Zener Dual Common Anode 3.9V 2% 300mW 3-Pin SOT-23 T/R
Zener Diode, 3.9V V(Z), 2%, 0.5W, Silicon, Unidirectional
Diodes Inc.DDZX5V1BQ-7
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT-23 / SURFACE MOUNT PRECISION ZENER DIODE
描述
BZX84B Series 350 mW 2.7 V ±2% Dual Surface Mount Precision Zener Diode - SOT-23
Zener Diode, 4.7V V(Z), 2%, 0.35W, Silicon, Unidirectional
SURFACE MOUNT ZENER DIODE, 2%, 3µA
Diodes Inc SCT
2% 3¦ÌA 4.7V 80¦¸ 350mW SOT-23-3