Diodes Inc. AL5809-50QP1-7
Led Driver, Aec-Q100, Cc/Linear, 85Deg C Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL5809-50QP1-7
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页10 年前
HQonline
SHENGYU ELECTRONICS
3 个月趋势:
+56.87%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2017-08-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Diodes Inc.AL5809-90P1-7
Two Terminal Constant Current LED Driver PowerDI, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc.AL5809-60P1-7
60V -40℃~+125℃ 1 Linear constant current driver 60mA 2.5V~60V Power-DI-123 LED Drivers ROHS
1 60V -40℃~+125℃ Linear constant current driver 2.5V~60V 150mA Power-DI-123 LED Drivers ROHS
Texas InstrumentsTPS92513DGQR
42-V 1.5-A analog current adjustable buck LED driver 10-HVSSOP -40 to 125
描述
Automotive Compliant Two Terminal Constant Current LED Driver, 2.5V to 60V, -40 °C to 125 °C
Diodes Inc SCT
IC LED DRVR LIN PWM 50MA PDI123 / LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 50mA PowerDI™ 123
Tape & Reel (TR) PWM Automotive AEC-Q100 Surface Mount led driver 50mA 60V -40C~85C TA
LED Driver 150000uA Supply Current Automotive 2-Pin PowerDI 123 T/R
DiodesZetex , 50mA, 60V, PDI123, -40 ¡ãC +150 ¡ãC, 2
60V PWM 1 50mA 2.5V~60V PowerDI-123 LED Drivers ROHS
Const Current LED Driver 50mA PwrDI123