Diodes Inc. 74LVC1G32W5-7
DIODES INC. - 74LVC1G32W5-7 - OR Gate, 74LVC1G32, 2 Input, 32 mA, 1.65 V to 5.5 V, SOT-25-5
数据表和文档
IHS
Datasheet16 页6 年前
Newark
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-42.20%
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Case/Package
LSSOP
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
5
Logic Function
OR
OR
Number of Circuits
1
Number of Inputs
2
Propagation Delay
6 ns
6 ns
Low Level Output Current
24 mA
24 mA
24 mA
High Level Output Current
-32 mA
-32 mA
Min Supply Voltage
1.65 V
1.65 V
1.65 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V