Infineon S25FL116K0XMFI013
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 16M-bit 2M x 8 7ns 8-Pin SOIC W T/R / IC FLASH 16MBIT 108MHZ 8SOIC
Obsolete
数据表和文档
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
0
Case/Package
SOP
SOP
Number of Pins
8
Density
16 Mb
Access Time
7 ns
Frequency
108 MHz
108 MHz
108 MHz
Interface
Serial
Serial
Min Supply Voltage
2.7 V
2.7 V
2.7 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.51
Introduction Date2013-01-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-06-30
LTD Date2019-12-30
相关零件
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 32M-bit 4M x 8 8.5ns 8-Pin SOIC T/R | IC FLASH 32M SPI 108MHZ 8SO
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 32M-bit 4M x 8 8.5ns Automotive 8-Pin SOIC Tray
NOR Flash Serial-SPI 3V/3.3V 32M-bit 4M x 8 8.5ns 8-Pin SOIC Tube
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin SOIC N
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 2M-bit 256K x 8 8ns 8-Pin SOIC N
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 8M-bit 1M x 8 8ns 8-Pin SOIC N
描述
e3 Surface Mount Cut Tape (CT) 4MX4 ic memory 108MHz 7ns 2.159mm 0.000005A
Flash Memory 16Mb, 3V, 108Mhz CMOS SPI Flash
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
CMOS 3.0 VOLT FLASH MEMORY SER
FLASH MEMORY, 16MBIT, SOIC-8; Flash Memory Type: Serial NOR; Memory Size: 16Mbit; Flash Memory Configuration: 2M x 8bit; IC Interface Type: SPI; Memory Case Style: SOIC; No. of Pins: 8Pins; Clock Frequency: 108MHz; Access Time: