Infineon CY7C199C-15ZXC
SRAM Chip Async Single 5V 256K-Bit 32K x 8 15ns 28-Pin TSOP-I
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页19 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
38,138
Authorized Distributors
1
Case/Package
TSSOP
TSSOP
Number of Pins
28
Memory Type
RAM, SRAM - Asynchronous
RAM, SRAM - Asynchronous
Density
256 kb
256 kb
Address Bus Width
15 b
15 b
Access Time
15 ns
15 ns
Frequency
15 GHz
15 GHz
15 GHz
Min Supply Voltage
4.5 V
4.5 V
4.5 V
Max Supply Voltage
5.5 V
5.5 V
5.5 V
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2003-09-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2006-11-07
LTD Date2007-02-07
相关零件
SRAM Chip Async Single 3.3V 256K-Bit 32K x 8 15ns 28-Pin TSOP-I
SRAM Chip Async Single 3.3V 256K-Bit 32K x 8 15ns 28-Pin TSOP-I T/R
Obsolete DUAL Volatile ROHS3Compliant SRAM Memory 0C~70C TA 4.5V 262144bit 8mm
IC SRAM 256KBIT 12NS 28TSOP / SRAM Chip Async Single 5V 256K-bit 32K x 8 12ns 28-Pin TSOP-I T/R
描述