Infineon CY62128EV30LL-45ZXA
CY62128EV30 Series 1 Mb (128 K x 8) 2.2 - 3.6 V 45 ns Static RAM - TSOP-32
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页22 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
1
Case/Package
TFSOP
TSOP
TSOP
Number of Pins
32
Memory Type
RAM, SDR, SRAM - Asynchronous
RAM, SDR, SRAM - Asynchronous
Density
1 Mb
1 Mb
Address Bus Width
17 b
17 b
Access Time
45 ns
45 ns
Frequency
45 GHz
45 GHz
Interface
Parallel
Parallel
Min Supply Voltage
2.2 V
2.2 V
2.2 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
3.6 V
Introduction Date2006-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-06-14
LTD Date2020-09-28
相关零件
SRAM Chip Async Single 2.5V/3.3V 1M-bit 128K x 8 45ns 32-Pin TSOP-I
EAR99 Surface Mount Tape & Reel (TR) SRAM - Asynchronous ic memory 55ns 0.5mm 8mA 1Mb
SRAM Chip Async Single 3.3V 1M-Bit 128K x 8 55ns 32-Pin TSOP-I T/R
1Mb £¨128K x 8£© 128K x 8 2.7V 25mA 3.6V 1MHz Parallel TSOP-32 8mm*11.8mm*1mm
R1LV0108E Series 1 Mbit (128 K x 8) 3 V 55 ns Advanced SRAM - TSOP-32
SRAM Chip Async Single 3V 1M-bit 128K x 8 70ns 32-Pin TSOP-I Tray
描述
SRAM Chip Async Single 3V 1M-bit 128K x 8 45ns Automotive 32-Pin TSOP-I Tray
EAR99 Surface Mount CY62128 Tube ic memory 45ns 0.5mm 16mA 1Mb