Infineon CY22U1SCALGXI-00
QUAD Obsolete NO LEAD Surface Mount Clock Generator IC 2009 -40C~85C 0.4mm 25mA
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页17 年前
Augswan
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
61,638
Authorized Distributors
1
Case/Package
QFN
QFN
Number of Pins
8
Logic Function
Number of Circuits
1
Number of Inputs
Number of Outputs
Propagation Delay
Low Level Output Current
High Level Output Current
Min Supply Voltage
2.2 V
2.2 V
Max Supply Voltage
3.6 V
3.6 V
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2009-08-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Gold QUAD Obsolete Surface Mount Clock Generator IC 2009 -40C~85C 0.4mm 15mA
QUAD Obsolete NO LEAD Surface Mount Clock Generator IC 2009 0C~70C 0.6mm 80MHz
QUAD Obsolete NO LEAD Surface Mount Clock Generator IC 2009 -40C~85C 0.6mm 80MHz
描述
IC CLOCK GEN PROG 1PLL 8UQFN
200 MHz OTHER CLOCK GENERATOR QCC8
IC CLOCK GENERATOR 8QFN
Clock Generator, 200MHz, CMOS