CUI Inc SWI6-5.9-N-P5
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 7.08W, Hybrid
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Mouser490-SWI6-5.9-N-P54961Bulk
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet5 页11 年前
3 个月趋势:
-0.80%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2022-07-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Triad MagneticsWSU060-1250
POWER SUPPLY, AC-DC, 6V,1.25A, 100-240VIN, WALL PLUG, POSITIVE CTR PLUG
Triad MagneticsWSU060-1250-R
POWER SUPPLY, AC-DC,6V,1.25A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,7.5W, WSU060 SERIES
PhihongPSC15R-060
Power Supply; AC-DC; 5.9V@2.5A; 90-264V In; Wall Plug; Changeable Plug; PSC15R Series
SWI12-N Series 90 to 264 Vac 12 W 5.9 Vdc 1 A Level VI Wall Plug Power Supply
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 17.7W, Hybrid
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 11.8W, Hybrid
描述
Wall Mount AC Adapters 7.08W 5.9V 1.2A NA 2.1 cent + Level VI
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W