CUI Inc SWI12-5.9-N-P5
SWI12-N Series 90 to 264 Vac 12 W 5.9 Vdc 1 A Level VI Wall Plug Power Supply
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.13%