CUI Inc PDM1-S5-S15-S
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 4.5~5.5 Vdc Input Range
数据表和文档
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 CUI Inc PDM1-S5-S15-S 符号、封装和 3D STEP 模型。
符号封装
3D下载
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-10-11
LTD Date2024-04-11
相关零件
PDS1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
1W 15V 67MA OUT DC/DC Isolated Converter
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerROE-0515S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 15; mA. Out: 66
Traco PowerTME 0512S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
描述
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
DC DC CONVERTER 15V 1W
Isolated DC/DC Converters - Through Hole dc-dc isolated, 1 W, 4.5 -5.5 Vdc input, 15 Vdc, 67 mA, single unregulated output, SIP