CUI Inc PCSA1-S5-S15-S
PCSA1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-100%
符号封装
3D下载
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
相关零件
PDS1 Series 1 W 15 VDC 67 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
1W 15V 67MA OUT DC/DC Isolated Converter
PCN1-S Series 1 W 5 V Input 15 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP
Recom PowerROE-0512S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 12; mA. Out: 84
Recom PowerROE-0515S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 05; V. Out: 15; mA. Out: 66
Traco PowerTMA 0515S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
描述
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.067A 1W 4-Pin SIP Module Tube
15 Vdc, 0.067 A, 1 W, 4.5 ~ 5.5 Vdc Input Range
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 4.5-5.5Vin 15Vout 67mA 1W Iso SIP