CUI Inc PDM1-S24-S5-S
PDM1 Series 1 W 5 VDC 200 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Future Electronics
CUI Inc
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 CUI Inc PDM1-S24-S5-S 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-03-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-10-11
LTD Date2024-04-11
相关零件
PEM1 Series 1 W 5 VDC 200 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Recom PowerROE-2405S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 05; mA. Out: 200
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 5 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Traco PowerTMA 2405S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
Traco PowerTME 2405S
1 Watt DC/DC converter, industrial, ±10% input, unregulated, encapsulated, SIP-4 package
Recom PowerRO-2405S
描述
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Module
5 Vdc, 0.2 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid