CUI Inc PCSA1-S24-S5-S
PCSA1-S Series 1 W 24 V Input 5 V Output Isolated DC/DC Converter - SIP-4
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-37.03%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Recom PowerROE-2405S
1W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' SIP4 1kV unreg; V. In: 24; V. Out: 05; mA. Out: 200
Recom PowerRO-2405S
Recom PowerRE-2405S
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Tube
PDS1 Series 1 W 5 VDC 200 mA Single Output DC-DC Isolated Converter
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 21.6V - 26.4V Input
Traco PowerTMA 2405S
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 1W, Hybrid
描述
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.2A 1W 4-Pin SIP Module Tube
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 21.6-26.4Vin 5Vout 200mA 1W Iso SIP
5 Vdc, 0.2 A, 1 W, 21.6~26.4 Vdc Input Range
Dc-Isolated 1W 24Vinput 5V0.2Asingle Unregulated |Cui PCSA1-S24-S5-S
DC to DC Converter, 24V DC to 5V DC, 1VA, 0 Hz
Isolated Power Modules Vin:21.6V~26.4V