CTS Components CB3LV-3I-66M000000
Oscillator, 66Mhz, Hcmos/Ttl, 7Mm X 5Mm Rohs Compliant: Yes |Cts CB3LV-3I-66M000000
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页6 年前
3 个月趋势:
-16.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
47,248
Authorized Distributors
6
Frequency
66 MHz
66 MHz
66 MHz
Frequency Tolerance
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Load Capacitance
30 pF
30 pF
30 pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginMainland China, South Korea, Taiwan
Introduction Date2019-10-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Oscillator XO 66MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CB3LV Series 66 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 66MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 66MHz SMD 7mm*5mm*1.8mm
OSCILLATOR, 66MHZ, HCMOS / TTL, 7MMX5MM;
XTAL OSC XO 66.0000MHZ HCMOS TTL