CTS Components CB3LV-3I-48M0000
CMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1.5MHz Min, 107MHz Max, 48MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
数据表
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet4 页17 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-1.95%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
19,329
Authorized Distributors
5
Frequency
48 MHz
48 MHz
48 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
40 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-48M0000
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CMOS Output Clock Oscillator, 48MHz Nom
CTS ComponentsCB3LV-3C-49M1520
Oscillator XO 49.152MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-50M0000
50MHz ±50ppm 50pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD Oscillator
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
SMD Crystal Oscillator 48MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CB3LV Series 48 MHz 7 x 5 mm 3.6 V ±100 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator