CTS Components CB3LV-3I-24M0000
CB3LV Series 24 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
数据表
价格与库存
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet4 页17 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-31.95%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
10,064
Authorized Distributors
3
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
40 mA
40 mA
40 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
相关零件
CTS ComponentsCB3LV-3C-24M0000
SMD Crystal Oscillator 24MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-25M0000
CB3LV Series 25 MHz 7 x 5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS/TTL Clock Oscillator
Oscillator XO 24MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 26MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD T/R
描述
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 24MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS TTL