CTS Components 632L3I036M86400
632 Series 36.86400 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±50 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Datasheet4 页18 年前
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.46%
供应链
Country of OriginMainland China, South Korea, Taiwan
Introduction Date2007-06-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
CTS Components632L3I033M33300
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
CTS Components632L3I040M00000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 75MHz Max, 40MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components625L3C040M00000
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 40MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
描述
Oscillator XO 36.864MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 36.864MHz Nom
3.3V ¡À50ppm 36.864MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm
XTAL OSC XO 36.8640MHZ HCMOS SMD