Abracon ASFLMB-40.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 40MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Future Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.25%
相关零件
ECS InternationalECS-2333-400-BN-TR
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator XO 40MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components632L3I040M00000
HCMOS/TTL Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 75MHz Max, 40MHz Nom, GREEN, CERAMIC PACKAGE-4
CTS Components625L3C040M00000
Oscillator XO 40MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Xtal Osc Xo 40.000Mhz Cmos Smd/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-40.000MHZ-LC-T
Oscillator XO 38.4MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
描述
Mems Osc, 40Mhz, Lvcmos, 5Mm X 3.2Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-40.000MHZ-LC-T
MEMS Oscillator, 40 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMB