Wolfspeed CP41B-WGS-CK0P0154
CREE CP41B-WGS-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 3 cd
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页6 年前
Upverter
Newark
element14 APAC
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.32%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
CREE CP41B-WES-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 5.2 cd
LED Uni-Color White 2-Pin Tube
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 5V 30mA 5200mcd 154mW
描述
CREE CP41B-WGS-CK0P0154 LED wired Cold white Circular 3mm 90° 3.0cd 3.6V 35mA
Single Color LED, Cool White, T-1, 3mm
LED Uni-Color White 2-Pin Tube
High-Brightness LED, Cool White, 5V, 100mA, RoHS
Cree SCT
Cree LED LED, P4, 11000 mlm, 7.6 x 7.6 x 4.4mm