Wolfspeed CP41B-WES-CK0P0154
CREE CP41B-WES-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 5.2 cd
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页6 年前
Newark
Farnell
Arrow.cn
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.16%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
相关零件
CREE CP41B-WGS-CK0P0154 LED, Cool White, Through Hole, T-1 (3mm), 30 mA, 3.6 V, 3 cd
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 5V 30mA 3000mcd 154mW
Round with Domed Top CP41B SINGLE COLOR LED White Cool LED Indication Discrete 3.6V 30mA 3000mcd 90°
描述
Single Color LED, Cool White, T-1, 3mm
LED Uni-Color White 2-Pin Tube
High-Brightness LED, Cool White, 5V, 100mA, RoHS
Cree SCT
9¦Ìm(K) 60¡ã 3.6V 30mA , , 7.6mm*7.6mm*6.55mm