Cosel SUCS1R52412C
DC DC CONVERTER 12V / Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.13A 1.56W 5-Pin DIP Module
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet50 页3 年前
Component Distributors Inc.
Sager Electronics
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.89%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.13A 1.56W 5-Pin DIP Module
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.13A 1.56W 5-Pin DIP Module
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.13A 1.56W 5-Pin DIP
Recom PowerRW2-4812S/H2
2W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP16 2kV reg 2:1; V. In: 36-72; V. Out: 12; mA. Out: 250
Murata Power SolutionsMEE1S1509DC
Module DC-DC 15VIN 1-OUT 9V 0.111A 1W 4-Pin DIP
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 9V 0.111A 1W 4-Pin DIP
描述
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 130mA 18V - 36V Input
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 1.56W, Hybrid
ISOLATED DC-DC CONVERTER, VIN 18 TO 36 V DC, VOUT 12V DC, I/O ISOLATION 500V AC
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1.5W 12V 0.13A Through Hole
SUCS: ON BOARD TYPE SINGLE OUTPUT DC-DC CONVERTER
OCP 1.56W 130mA 12V 1 36V 9V Fixed DIP