Cornell Dubilier SLPX392M035A1P3
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR SLPX 35V 3900muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
数据表和文档
New Yorker Electronics
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-24.45%
Stock
5,812
Capacitance
3.9 mF
3.9 mF
Mount
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
Tolerance
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
136 mΩ
Ripple Current
2.22 A
2.22 A
Height - Seated (Max)
24.9936 mm
27.0002 mm
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.40
Introduction Date2008-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Cornell DubilierSLP392M035A3P3
Cap Aluminum Lytic 3900uF 35V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.136 Ohm 2000mA 3000h 105C
PanasonicECO-S1VA392BA
Cap Aluminum 3900uF 35V 20% (22 X 30mm) Snap-In 10mm 0.111 Ohm 2000mA 3000h 105°C Bulk
NichiconLLS1V392MELZ
Cap Aluminum Lytic 3900uF 35V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 2220mA 3000h 85C Bulk
NichiconLGU1V392MELZ
Radial Can - Snap-In ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR LGU 35V 3900muF ±20% 0.866Dia 22.00mm
PanasonicECO-S1VA392AA
CAPACITOR 3900UF 35V ELECT TSHA
United Chemi-ConEGPA250ELL392MM25S
Cap Aluminum Lytic 3900uF 25V 20% (18 X 25mm) Radial 7.5mm 0.024 Ohm 3200mA 3000h 125C Automotive Bulk
描述
Capacitors, Aluminum Electrolytic, Snap In 3900uF 35V 20% 85C | Cornell-Dubilier SLPX392M035A1P3
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3900uF, Through Hole Mount
Cap Aluminum Lytic 3900uF 35V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.136 Ohm 2.22A 3000h 85C