Cornell Dubilier AVS335M50B12T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AVS 50V 3.3muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
NRND
数据表和文档
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-05-25
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-1HA3R3SR
Panasonic EEE1HA3R3SR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEE-1HA3R3NP
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS/ S
PanasonicEEE-1HA3R3AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 3.3muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 50V 3.3muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Wurth Elektronik865250540002
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASNP Series, 3.3 F, 35 V, Radial Can - SMD, 4 mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UZP 35V 3.3muF ±20% 0.197Dia 5.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50V 3.3uF AEC-Q200
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3.3uF, Surface Mount, 2217
Cap 3.3uF 50VDC 20% 4 X 5.4mm SMD 60.3 Ohm 16mA 2000 hr T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor 3.3Uf 50V 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:3.3Μf; Voltage(Dc):50V; Esr:60.3Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Length:- Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS335M50B12T-F